Benjamínci Středisko

Putování benjamínků po Chrudimi a Pardubicích

S družinou benjamínků jsme zavítali 13. a 14. dubna do Chrudimi. Ubytovali jsme se v klubovně místních skautů s názvem U tří smrčků. Po klasickém šmejděníčku šmejdění a vybalení krosen jsme opět pospíchali na vlak.

Měli jsme totiž namířeno na výlet do Natura parku v Pardubicích. Na svém webu je charakterizován takto: „Jedná se o řadu grafik a interaktivních exponátů (různé hry, skládačky, mapy, …) přímo ve vnitřních prostorách Natura parku nebo ve venkovním areálu. Expozice je zaměřena na osvětu a popularizaci soustavy Natura 2000.“

Neděli jsme trávili mezi chrudimskými paneláky na hřištích. Pak už jen rychle zabalit a hurá na vlak domů. Počasí nám po celou domu přálo, vracíme se tak z víkendu s novými zážitky a těšíme se na další akci na začátku června, tentokrát v naší královehradecké klubovně.